airshipworks.com
Sazka Arena Play-off

Reklamní vzducholodě

Airshipworks.com - Promo vzducholdě Na veletrhu může být expozice přehlédnuta, na fotbalovém či hokejovém utkání nemusí být vaše reklama dostatečně výrazná, ale přehlédnout volně letící vzducholoď? To se opravdu nestává.

Pro létání v uzavřených prostorách používáme vzducholodě o délce 3-7m, nejčastěji 5m. Doba nepřerušeného letu je až tři hodiny. Pro provoz v halách lze vyrobit i jiný tvar než klasický „doutník“.

Pro venkovní létání používáme vzducholodě o délce 7-10m. Vzducholoď se pohybuje ve výšce 0-200m, její akční rádius je přes 500m – kam až oko dohlédne. Létá se v počasí bez deště a rychlosti větru do 4m/s. Pro noční létání je vzducholoď výrazně prosvětlena.

Vzducholodě jsou standardně bílé barvy, na přání zákazníka může být vyroben plášť jiné barvy. Používá se reklamní grafika vyřezaná z vinylových fólií, lze využít i velkoplošný tisk.

Vzducholodě jsou plněny heliem – plynem nehořlavým, nejedovatým a bez zápachu. Provoz je velmi bezpečný a byl schválen i pro prostory s velmi přísnými bezpečnostními opatřeními – např. Sazka Arena.

Vybrané realizované zakázky si můžete prohlédnout v naší FOTOGALERII a nebo ve VIDEOGALERII.

Naši zákazníci
© AirshipWorks 2007 - Ondřej Eremiáš   E-mail : info@airshipworks.com