airshipworks.com
Národní divadlo

Letecká fotografie a video

Airshipworks.com - Letecké fotografie Snímkujeme pozemky, budovy, průmyslové komplexy atd. Fotografie jsou nejčastěji využívány pro dokumentaci aktuálního stavu či jako podklad pro tvorbu vizualizací budoucích staveb včetně simulace výhledů z oken ještě nepostavených výškových budov.

Kamery – nejčastěji digitální fotoaparáty Leica s vysokým rozlišením – lze natáčet kolem dvou os. Nosič - upoutaný balón - nevytváří žádné vibrace, což zaručuje pořízení naprosto ostrých snímků.

Videosignál z fotoaparátu je přenášen na zem, kde je možno na obrazovce kontrolovat záběr, klient si jej případně může rovnou připomínkovat. Z jedné lokality pořizujeme cca 200 snímků, a to i v sekvencích, které umožňují jejich napojování v DTP.

Místo fotoaparátu je možno instalovat i termovizní kameru a takto kontrolovat např. teplovody, tepelnou propustnost plášťů budov a střech, elektrorozvodné stanice atp.
Pod balón lze zavěsit i televizní či filmovou kameru a využít je všude tam, kde je nasazení vrtulníku nevhodné či drahé.

Upoutaný balón je plněn heliem - plynem nehořlavým, nejedovatým a bez zápachu. Provoz malého upoutaného balónu je velmi bezpečný a nepodléhá žádnému povolovacímu řízení, lze jej úspěšně provozovat i uprostřed husté zástavby.

Vybrané realizované zakázky si můžete prohlédnout v naší FOTOGALERII a nebo ve VIDEOGALERII.

Naši zákazníci
© AirshipWorks 2007 - Ondřej Eremiáš   E-mail : info@airshipworks.com